• Неодамнешно
Јакима Мамка Копродукции. Големата Ал Риба Флеш 6
zoom_in

Јакима Мамка Копродукции. Големата Ал Риба Флеш 6

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Рибниот Блиц е толку уникатен, толку разноврсен и толку лесен за употреба што може да се намести практично во секоја конфигурација. Мулти-видови. Нема отпор - нема влечење. Се лизга без напор низ водата, дури и кога се трола со најбавна брзина. Јакима Мамка Копродукции. Рибите На биг Ал Трепкаат 6", 8" и 10" : трепкач за вртење во линија. Без влечење, почувствувајте ја рибата, а не трепкачот. Лесно местење работи со нуркачи, капки и спуштачи. Може да се користи со мамка или мамки.

Избор на купувачи..