• Неодамнешно
Девојки од Jordордаче Дефиним со фустан, големини со 4-18
zoom_in

Девојки од Jordордаче Дефиним со фустан, големини со 4-18

DEN 360.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Jordордаче џемперите ќе бидат нови омилени фустани на девојчиња оваа есен. Основна ставка во најразлични миења и бои што се совршени за целодневно носење и игра. Рециклиран полиестер. Истегнете тексас. Прилагодливи ленти. Предни затворања со повеќе копчиња. Јаки од предната страна. Ракербек. Миење на киселина тексас. 80% BCI памук, 19% Recreve Polyester, 1% Spandex. Машина за перење.

Избор на купувачи..