• Неодамнешно
Кратко се протега на монс -машка машка микрофибер
zoom_in

Кратко се протега на монс -машка машка микрофибер

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Удобно, елегантно и машки - пар шорцеви кои се соодветни за сè. Плетираниот микрофибер истегнување кратко од Savane е дизајниран со мека ткаенина од микрофибер и продолжение на половината што ви дава дополнителна просторија во половината за засилен опсег на движење. Носете ги семејните функции, теренот за голф, обичен собир, клубот во земјата- сè оди кога носите шорцеви што изгледаат добро. Без бразда за изведба на железо - не грижете се за пеглање на браздата во пантолоните, ќе биде таму дури и откако ќе го извадите од фен. Плетиран фронт за повеќе облечена кратка соодветна за случајни настани каде што сакате да изгледате најдобро. Удобност (Extender) Полови на половината на овие машки обични шорцеви за 2-3 инчи дополнителна просторија за оние денови кога ви треба.

Избор на купувачи..