• Неодамнешно
Бивол Со Жица Црвена И Црна Проверена Фланелна Божиќна Лента 1 2 Дворови …
zoom_in

Бивол Со Жица Црвена И Црна Проверена Фланелна Божиќна Лента 1 2 Дворови …

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа лента има црвено-црна проверена шема во фланелен материјал. Тоа е 2 1/2 " и доаѓа во 25 дворови. Тоа е жица со острици што го олеснува создавањето зачудувачки лакови. Биволска Црвена И Црна Со Жица Проверена Фланелна Божиќна Лента 2 1/2 " 25 Јарди ..

Избор на купувачи..