• Неодамнешно
Без ракав опуштено вклопување памук полиестерски пакет со резервоарот за дрес
zoom_in

Без ракав опуштено вклопување памук полиестерски пакет со резервоарот за дрес

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Машкиот резервоар на Georgeорџ. Вашата суштинска суштинска е тука. Врвовите на мажите на резервоарот се удобни и разноврсни. Овие врвови на резервоарот имаат различни бои и големини. Овој резервоар на врвовите лесно може да се спари со најразлични дното за секојдневно носење. И оваа мека плетена ткаенина обезбедува удобно носење низ сезоните. Слоеви под поштеди-аспиратори, јакни или кошули со копче надолу за пријатна стил. 54% памук 41% полиестер 5% дрес на спандекс. Без ракави. ДОГОВОР. Машинско миење ладно со слични бои. Користете само белило што не е хлор кога е потребно . Tumble Dry Ship. Средно железо ако е потребно . COO : Виетнам.

Избор на купувачи..