• Неодамнешно
Wynwood Studio Sports and Teams Wall Art Print 'Foothing Ball' Football - сина, портокалова
zoom_in

Wynwood Studio Sports and Teams Wall Art Print 'Foothing Ball' Football - сина, портокалова

DEN 1312.80

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашата wallидна уметност е внимателно завиткана со слој на завиткување на смалување што ја штити површината, а потоа завиткана со тешки меурчиња, обезбедувајќи го безбедното пристигнување во својот нов дом. Овој спорт и тимови уметнички принт е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Тој е одржлив и пријателски за шумите. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Достапно во неколку опции за големина отпечатени со употреба на ултра-премија и мастила отпорни на избледени за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Пистата Авенија Спорт и тимови Wallидни уметности печати „Игра топка“ фудбал - сина, портокалова.

Избор на купувачи..