• Неодамнешно
Девојки од слатка пеперутка плетете сет на кратки облеки, големини 4-12
zoom_in

Девојки од слатка пеперутка плетете сет на кратки облеки, големини 4-12

DEN 270.24

Количина на стоки
check Достапно на барање

Стилизирани за денот и подготвени да одат! Изгледот на вашата девојка е подготвен со оваа кратка облека поставена од слатка пеперутка направена во удобно плетено памучно мешање и придружено со маица за завршен допир. Забавно, симпатично и разноврсно - ова додавање на слатка гардероба ја покрива од училишните денови до плејдати, викенди и пошироко. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 кратка и 1 маица. Кратко карактеристики : стил на влечење со ленти за рамо на рамо; плетено тело. Карактеристики на маицата : стил на пуловер; екипаж; кратки ракави. Девојките плетени кратки и маици облеки поставени од слатка пеперутка.

Избор на купувачи..