• Неодамнешно
Колетирана птица природа Силуета ботаничка и цветна графичка уметничка галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност
zoom_in

Колетирана птица природа Силуета ботаничка и цветна графичка уметничка галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 48 x 1,5 x 20 инчи. Истечаните големини на платно вклучуваат стандард : 24 x 1,5 x 10 големи : 30 x 1,5 x 13 x -во -во -голем : 40 x 1,5 x 17 преголема : 48 x 1,5 x 20. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите во куќата мимаки печатачи, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . Уметнички дела се однесуваат на : Jay, птица, животно, лисја, растение, цветни , Модерен, Бохо, колаж. Дизајн од Крис Донован. Прво совршено во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

Избор на купувачи..