• Неодамнешно
Време и време Активна јакна за пуловер за жени
zoom_in

Време и време Активна јакна за пуловер за жени

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Пространа и Драпи за кога сте надвор и да останете активни. Овој пат и активната јакни за пулвер за породилно помагаат да бидете удобни и трендот во текот на бременоста и станува одлично парче од надворешна облека откако ќе пристигне бебето. Исклучиво на. Материјал : 68% полиестер/28% рајон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Тежина : лесна. Должина : хитови под колковите. Јака : кравји врат. Затворање : пуловер. Ракави : Долго. Карактеристики : Одлично за вашата гардероба пост-бебе. Јакната на женската породилна пулвер од време и Тру.

Избор на купувачи..