• Неодамнешно
Подобри домови и градини, прилагодливи решетки за облека, хромирана боја
zoom_in

Подобри домови и градини, прилагодливи решетки за облека, хромирана боја

DEN 1439.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дајте му на вашиот плакар веднаш преуредување. Овој организатор во Chrome Color е совршено решение за складирање за домови кои се опремени со вградени плакари. Beе бидете подготвени да уживате во придобивките од тоа да имате тони дополнителен простор за складирање за да висат фустани, блузи, деловни кошули, јакни, здолништа, панталони и повеќе на вградената висечка шипка. Проширете ја шипката за да држите уште повеќе облека и да ја срушите кога е потребно за едноставно и складирање без стрес. Никогаш не било полесно да го трансформирате вашиот простор за живеење отколку со решетката за прилагодување на облеката за преклопување, а придобивките се повеќе од само почист дом. Елиминирањето на нередот, исто така, ќе ви помогне да се чувствувате помирни и повеќе да уживате во вашиот простор. Подобри домови и градини за прилагодување на решетката за облека е совршено решение за складирање за домови без вградени плакари. Висината на шипката е идеална за деловни кошули, блузи, здолништа, фустани, торби, јакни и многу повеќе. Собрана големина : 51,18 до 74,41 INWX23.62 INDX 65,75 до70.87 INH. Прилагодливиот дизајн ви овозможува да ја проширите шипката од 51,8 in. До 74,41 in. По желба (130 см до 189см). Склопниот дизајн го олеснува лесното складирање и може да се чува под креветот кога не е во употреба. Chic Chrome Finish лесно се координира со постојниот декор на домот или помага во започнување нов тренд во зависност од постојните парчиња. Надворешниот ред ви помага да почувствувате чувство на внатрешно смирување. Дизајнот за корисникот овозможува лесно склопување со употреба на вклучен хардвер. Максимален капацитет на оптоварување : 100 фунти (45,5 кг).

Избор на купувачи..