• Неодамнешно
^^ Wrangler - Машки редовни фармерки со фармерки
zoom_in

^^ Wrangler - Машки редовни фармерки со фармерки

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Не можете да тргнете наопаку со класика, како редовните фармерки на Вранглер. Со додавање на удобност флексибилна лента за половината што се шири до 2 полни инчи, овие фармерки се дизајнирани за стил и удобност. Таа дополнителна просторија значи дека не мора да се грижите за стискање или врзување на половината. Ние сакаме да ве одржуваме пријатно со секој чекор. Од 1947 година, Wrangler го постави стандардот во оригинална удобност и квалитет. Со западните корени ткаени во секој стил, Вранглер е посветен да понуди легендарен изглед што се вклопува во модерното време додека му оддава почит на своето богато наследство. Автентичноста и вредноста го прават Wrangler еден од најверните брендови во светот. Неговите колекции за мажи, жени и деца изгледаат и се чувствуваат одлично, инспирирајќи ги сите што ги носат да бидат силни и подготвени за секојдневниот живот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ", половината : 30-1/2", Градите : 37 ", Рамената : 45". Редовно вклопување. седи на природната половината. Поштеда-лета со затворање на копчињата. Флекс-фит-стајлинг со пет џеб. Пологата на половината се проширува до 2 ". ОСНОВНИ ОБЕДИНЕТИ.

Избор на купувачи..