• Неодамнешно
Кора Ниле „афиони и цветно поле на камилица“ платно уметност
zoom_in

Кора Ниле „афиони и цветно поле на камилица“ платно уметност

DEN 583.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Всушност, таа секогаш се обидува, повеќе или помалку, апстрактна природна реалност со боја, текстура и светлина. Таа е инспирирана од природни, органски форми. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче.

Избор на купувачи..