• Неодамнешно
Чудо нација бебе и дете момче фланел поштенски јакна, големини 12м-5Т
zoom_in

Чудо нација бебе и дете момче фланел поштенски јакна, големини 12м-5Т

DEN 431.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Фланел забава! Оваа поштенска јакна го одржува вашето бебе или момче за дете покриено за време на тие јасни денови или ноќи на падот на падот, во кои има дизајн на фланелен дизајн и безбедно затворање на поштенски патенти. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : лесна. Јака : јака од точка. Затворање : Затворање на поштенски преден дел. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Отворена манжетна може да се навива. Докажано дете тешко : Супер-мека ткаенина. Поштенски фланелен јакна за бебиња и мали деца од Wonder Nation.

Избор на купувачи..