• Неодамнешно
Dragon Ball Z Boys Allover Print Boxer Brows, 4-пакувања, големини XS-XL
zoom_in

Dragon Ball Z Boys Allover Print Boxer Brows, 4-пакувања, големини XS-XL

DEN 271.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Неговите секојдневни основи штотуку добија ажурирање инспирирано од поп културата со брифинзите на овие момчиња во кои има отпечатоци од неговиот омилен Супер Сајан Аниме-Драгон Бал З! Овие печатени боксери на „Змеј топка Z“, „Печатените боксери“ доаѓаат во удобен четири пакувања и се изработени во мека ткаенина со лесен, стил на влечење и еластична половината. Најдобриот дел : Карактеристики на влага за губење на влага за целодневна удобност за да му помогнат да го одржи ладно и суво. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс/9% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вкупен парови : Вклучени се 4 пара. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината од 1,5 ”за дополнителна удобност. Карактеристики : отпечатоци од контраст; Карактеристики на влага за да му помогнат да го одржи ладно и суво. © Bird Studio/Shueisha, Toei Animation, сите права се задржани. Момци на змеј топка z боксерски брифи. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс/9% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вкупен парови : Вклучени се 4 пара. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината од 1,5 ”за дополнителна удобност. Карактеристики : отпечатоци од контраст; Карактеристики на влага за да му помогнат да го одржи ладно и суво. © Bird Studio/Shueisha, Toei Animation, сите права се задржани. Момци на змеј топка z боксерски брифи. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс/9% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вкупен парови : Вклучени се 4 пара. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината од 1,5 ”за дополнителна удобност. Карактеристики : отпечатоци од контраст; Карактеристики на влага за да му помогнат да го одржи ладно и суво. © Bird Studio/Shueisha, Toei Animation, сите права се задржани. Момци на змеј топка z боксерски брифи.

Избор на купувачи..