• Неодамнешно
Здраво Кити стакло светски минијатурни стаклени фигурини, 3-пакувања, Здраво Кити 1 Чококат мојата мелодија
zoom_in

Здраво Кити стакло светски минијатурни стаклени фигурини, 3-пакувања, Здраво Кити 1 Чококат мојата мелодија

DEN 303.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ако сте огромен обожавател на најиконскиот анимиран лик во Јапонија, ќе сакате да ги додадете овие минијатурни стакло фигурини на Hello Kitty Glass во вашата растечка колекција. Секоја рачно изработена од 100 проценти стакло во боја. Оваа 3-пакет на фигурини на Здраво Кити има здраво писе 1/chococat/мојата мелодија. Тие немаат печатење во боја или тампо, така што им се гарантира дека никогаш нема да избледат. Секоја фигура има и своја биографија за раскажување приказни и датум на раѓање погодно обележани на задниот дел од пакувањето. Wantе сакате да ги соберете сите. Здраво Кити стакло светски минијатурни стаклени фигурини, 3-пакувања, здраво писе 1/chococat/мојата мелодија : многу детални, симпатични и колекционерски стакло фигурини. Секое парче е рачно изработено од 100 проценти стакло во боја. Боите се гарантираат никогаш да не избледат; Не содржи никаква боја или тампо печатење. Секој лик од 3-пакувања Hello Kitty 1/Chococat/My Mody Hello Kitty Figures има уникатна биографија за раскажување приказни и датум на раѓање обележана на задниот дел од пакувањето. Целокупната колекција на стакло во светот има шест различни стилови. Севкупна тежина на производот : 0,3 фунти. Прекрасна идеја за подароци за секоја пригода. Тип на производ : Фигура.

Избор на купувачи..