• Неодамнешно
Опуштени панталони за опуштени алатка за жени
zoom_in

Опуштени панталони за опуштени алатка за жени

DEN 271.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Без разлика дали трчате наоколу или се радувате наоколу, комуналните џогери на Time и Tru се во секое време од суштинско значење за секојдневно! Комплетирајте со лесна еластична половината и прилагодливо влечење, ќе се чувствувате пријатно во овие џогери без оглед на тоа што има вашиот ден. Супер-мека ткаенина уште повеќе го дополнува пријатниот фактор, правејќи ги овие сертифициран успех во гардероба! Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична половината со влечење. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : заоблени манжетни; должина на капри. Комунални џогери за жени од време и Тру.

Избор на купувачи..