• Неодамнешно
Хјустон Тексанс ретро 12oz може да се полади, склопувачки
zoom_in

Хјустон Тексанс ретро 12oz може да се полади, склопувачки

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Целосното обвивка во боја може да се полади со површина од отпечаток од 4 "x 8 ". Can Cooler одговара на 12oz конзерва и е изработена од пена со голема густина 1/8 "за да ви помогне да го одржите вашиот пијалок кул. Покажете го вашиот тимски дух следниот пат кога ќе имате потреба од ладилник. Официјално лиценцирана со лига и тим . 12oz може да се лади. Чувајте го вашиот пијалок ладен, а рацете суви.

Избор на купувачи..