• Неодамнешно
Тајни богатства женски панталони за спиење
zoom_in

Тајни богатства женски панталони за спиење

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Доволно удобно за ноќно време, но дефинитивно е доволно симпатично за денот, што не треба да се сака за овие панталони за спиење со тајни богатства? Тие се изработени со мека плетена ткаенина за да ги задржат вашите топло и пријатно и имаат две џебови за да ги задржат најважните работи. Само додадете го омилениот врв на пижама и подготвени сте за ветер. Исклучиво на. Материјал : тело : 57% полиестер/25% памук/18% вискоза; Ockебови : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 28 ”inseam. Затворање : стил на влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Две странични џебови на цвест. Карактеристики : засилени нозе; Еластични манжетни. Манжетни панталони за спиење за жени од тајни богатства.

Избор на купувачи..