• Неодамнешно
Полка точка отпечатена од мини фустан од рамото
zoom_in

Полка точка отпечатена од мини фустан од рамото

DEN 128.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Фустанот за смена на чипка на чипка од бела марка е фустан со повеќе стил кој е шик и женски. Карактеристиките вклучуваат империја за половината, 3/4 bellвончиња со облик на чипка, чипка на чипка и еластичен врат на брод. Белата марка женска чипка, чипка, фустанот за менување на полите, може да се носи на или надвор од рамото и е совршен за дневно шопинг или датуми ноќи. Еластичен брод со брод. Чипка полите. 3/4 bellвонски ракави.

Избор на купувачи..