• Неодамнешно
Семеен накит Персонализирана мајчина родиум-тон картонска родена лента за приврзоци, 18 “
zoom_in

Семеен накит Персонализирана мајчина родиум-тон картонска родена лента за приврзоци, 18 “

DEN 479.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дајте му ѓердан од родилка, што ќе го обожава и негува. Семејството му значи светот на неа, па дајте ѓердан за да ги задржи близу до нејзиното срце засекогаш со нашиот приврзок за родител. Одликувајќи се со родилка на мама опкружена со нејзините најблиски, ова зачудувачко парче ја симболизира loveубовта на мама кон нејзиното семејство. Плус, дизајнот на картони на родиум-тон во кој има вртено срца додава уникатен детал што мама ќе ги обожава. За Денот на мајката, Денот на в Valentубените или нејзиниот роденден, таа ќе го негува носењето на ова семејство наследство за наредните години. Персонализирана мајчина родиум-тон картона со приврзок.

Избор на купувачи..