• Неодамнешно
Продажба 36 Вештачко смокви во крем Бохо ракуваше со рачна корпа
zoom_in

Продажба 36 Вештачко смокви во крем Бохо ракуваше со рачна корпа

DEN 623.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете допир на природна убавина во вашиот дом или канцеларија со оваа вештачка смоква од продажбата на LCG. Оваа фабрика со реалистички изглед има бујни зелени лисја и цврсто стебло, изработени од висококвалитетни материјали за издржливост и лесно одржување. Сможното дрво доаѓа во крем Boho ракувана со рачно заработен корпа што додава рустикален шарм на кој било простор. Кошницата има рачки за лесно носење и движење. Вештачкото смокви мери 36 "високи со дијаметар од 18" и е погодно само за употреба во затворен простор. Без разлика дали го ставате во вашата дневна соба, спална соба или ходник, ова вештачко смокви ќе го осветли вашиот декор со својот свеж и живописен изглед. Вештачко смокви со реални зелени лисја и багажникот. Кошницата има рачки за лесно носење и движење. Мерки 36 "висок и 18" дијаметар и е погоден само за употреба во затворен простор. Додава природна убавина и свежина на кој било простор. Доаѓа во крем Boho управувана со рачно засаден корпа за рустикален изглед.

Избор на купувачи..