• Неодамнешно
Декоративно фрлање на кадифена кадифена форма на фантоскоп, прикажана перница за фрлање, 22 22
zoom_in

Декоративно фрлање на кадифена кадифена форма на фантоскоп, прикажана перница за фрлање, 22 22

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Украсете го креветот или каучот со пернтоскопска перница и зголемувајте. Уникатниот стил на вашата соба во еден момент! Нашите производи се изработени од висококвалитетен материјал и се удобни и издржливи. Перницата ви овозможува удобно да држите, да се потпреме или да се одморите и сигурно ќе додадете вкус, текстура и длабочина на вашите перничиња за живеење, исто така, ќе изгледаат одлично. фустани или дури и внатре. Не чекајте во линија, купете го сега за да го осветлите вашиот дом!. Материјал : Направено од мешавина од полиестер. Големина : 22 x 22 инчи / 55см x 55см, фрли перница со вметнување 2 пакет. Измијте и грижа : Машинско миење во ладна вода, нежен циклус.

Избор на купувачи..