• Неодамнешно
Уникатни поговори за женски леопард печати долг ракав клуч за вратот на вратот на вратот
zoom_in

Уникатни поговори за женски леопард печати долг ракав клуч за вратот на вратот на вратот

DEN 422.24

Количина на стоки
check Достапно на барање

Преземајќи го најпопуларниот принт на сезоната, овој разноврсен фустан е идеален за сезоната. Должината на MIDI е идеална за кога времето станува поладно, додека рафлената полите и целокупната шема на леопард сигурно ќе привлечат внимание. Машинско миење ладно со слични бои. Моделот носи големина xs.measurementionsize - grath на градите - Полето на половината ширина на рамото - 36 1/4 - -28 - 14 5/8s - 38 1/4 29 7/8 - 15 1/8m 40 1/8 - -31 7/8 - 15 5/8 L - 43 1/4 - -35 - 16 3/8xl - 46 1/2 38 1/4 - 17 - 42 7/8 Единствени поволни цени женски леопард печати долг ракав клуч за вратот на вратот на вратот 100% полиестер. Увезени. Вратот на клучот. Долги ракави со еластични манжетни. Еластична половината на грб. Печатење на леопард. Разгален полите.

Избор на купувачи..