• Неодамнешно
Два тон лајзер исечен клин рамно
zoom_in

Два тон лајзер исечен клин рамно

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Пар на женските Lazer Lazer Clats на Викторија К, „Клин Балерина станови“ нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар станови на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Станови; Клинови; Удобност; Мода; Одење; Лизгања.

Избор на купувачи..