• Неодамнешно
4-Парче Пругаста Карирана Футрола За Лежење Со Џебови, Седиште, Универзална Покривка За Мебел За Лежалка, Заштитник За Мебел Со Еластично Дно
zoom_in

4-Парче Пругаста Карирана Футрола За Лежење Со Џебови, Седиште, Универзална Покривка За Мебел За Лежалка, Заштитник За Мебел

DEN 575.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики 1. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Главно изработен од полиестер, висококвалитетна растеглива ткаенина, мека и удобна. 2. ЗАШТИТНИК ЗА МЕБЕЛ : Заштитете го вашиот тросед од секојдневно носење и дамки. Се подготвуваат различни стилови, можете да го изберете дизајнот што сакате да го покриете. 3. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : се Лизга за неколку минути! Овој капак за лизгање има еластична ткаенина за цврсто да се вклопи околу повеќето стандардни лежалки. Дискретниот страничен џеб ќе ги задржи сите најважни работи во вашата мала дневна соба на дофат на раката, како што се далечински управувач, списанија, весници и други ситници. 4. 4 ПАРЧЕ : вклучени се 4 парчиња, 2 парчиња се за парче потпирач за раце, 1 компјутер е за перница за седишта, 1 компјутер е за потпирач за грб. 5. ЛЕСНА НЕГА : Најдобро од с,, овој капак за стол за лежење може да се мие во машина, одделно да се мие во ладна вода на нежниот циклус. Не избелувајте, не пеглајте. Спецификациски Материјал : Полиестерска Боја : Сива, Кафеава, Зелена, Тревна Зелена, Портокалова, Сина, Темносина, Разнобојна, Црна Големина : Назад 76,2 € 55,9 € 25,4 см, Страна 78,7 € 58,4 € 20,3 см, Дното 58,4 € 48,3 € 78,7 См Тежина : 680g, 880g Пакет Вклучуваат : 1 € Лежалка Покритие (4-Парчиња) 4-Парче Шарени Карирани Лежечки Куќиште Со Џебови, 1 Седиште, Универзална Покривка За Мебел За Лежалка, Заштитник За Мебел Со Еластично Дно.

Избор на купувачи..