• Неодамнешно
Викторијански Повик Или Текст Само Знак-Медиум
zoom_in

Викторијански Повик Или Текст Само Знак-Медиум

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашиот Викторијански Повик Или Текст Само Знак може да биде прикачен на вратата, ѕидот или прозорецот на вашиот дом или бизнис. Текстот на знакот и дизајнерската работа се ласерски врежани во цврста пластика. Секој знак доаѓа со леплива подлога од пена, што им овозможува да бидат прикачени на која било рамна површина. Доаѓа во повеќе бои. Нашите знаци за повик или текст се одлични за вашиот бизнис или дом. Среден знак е 4" H X 8 " W Викторијански Повик Или Текст Само Знак (Сина) - Медиум.

Избор на купувачи..