• Неодамнешно
Букер Еластични Кратки Женски Панталони Цврст Лен Памучен Џеб Половината Лабави Панталони
zoom_in

Букер Еластични Кратки Женски Панталони Цврст Лен Памучен Џеб Половината Лабави Панталони

DEN 271.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Еластични Кратки Женски Панталони Цврсти Ленени Памучни Џебни Половини Лабави Панталони : неговите скратени панталони за влечење на глуждот се одлични за пролетните,летните и есенските денови со блузи, блузи, маици и елеци дами карго капри панталони погодни за секојдневно носење, одмор, одмор, работна облека, патување и така онлајн панталони за глуждот за жени,не со целосна должина,може малку кратко за високи луѓе,ве молиме проверете Табелата со големини Подолу.Овој повик лен панталони е лесно да било туника, блузи, Tshirt,блуза,shirt Size информации : PLS прочитате големина детали на левата големина на слика chart Machine перење softly Season : Summer Gender : Women Occasion : Daily Material : Памук Blend Pattern Тип : Solid Style : Sexy Cloth должина : Short Decoration : None Fit : Одговара на сличен легален начин да size Thickness : Standard What ќе добиете : 1 PC Жените Pants Size Waist Hip Bottoms Length M62-72cm/24.41-28.35"110cm/43.31"42cm/16.54"L65-75см/25.59-29.53"114cm/44.88"43cm/16.93 【Прилики】Погоден за еден неврзан секојдневниот изглед и било какви прилики, особено за статистика, партии,одмор,клубска и датира. Совршен за носење Со Резервоар или Блуза Во Пролет, Лето и Fall. ① Стилот и модата ве прават попривлечни. Широките и удобни шорцеви нозе можат да ви донесат искуство со носење. Ве Молиме Дозволете 0,5 До 1 Инч Се Разликува Поради Рачно Мерење, Ве Молиме Погледнете Го Мерењето На Големината Подолу Пред Да Нарачате. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!).

Избор на купувачи..