• Неодамнешно
амуса Женски В - Вратот Половина Ракав Цветни Печати мини Фустан женски фустани
zoom_in

амуса Женски В - Вратот Половина Ракав Цветни Печати мини Фустан женски фустани

DEN 574.08

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.65" Должина : 85см/33.46"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 92см/36.22" Должина : 86см/33.86"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 96см/37.80" Должина : 87см/34.25"Големина : xl САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 биста : 100cm/39.37" должина : 88cm/34.65"ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 104cm/40.94" должина : 89cm/35.04"ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ЈА табелата СО ГОЛЕМИНИ Пред нарачката. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.  Јака : V Вратот2. Стилски и мода ве прават попривлечни3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носењеродот : Женски Материјал : полиестер пакет вклучуваатдолжина на облеката : Обична1пц Должина На Ракавот : Половина Ракавекорација : Нонеитем специфичностстил : Мода,Каузалисезона : Тип На Летна Шема : Печатење + Пригода, Забава, Работа, Плажа, Надвор, Дома, Свадба, Шопинг, Стил На Одмор. Добро за Пролет И Лето. Погоден за луѓе : фустанот ќе му служи на тинејџер, пост бебе, средно губење на тежината, добивка, тела за бременост добро. мала тежина и удобно.

Избор на купувачи..