• Неодамнешно
Богатствата на каролина CK5825PW Кипар Пудлица Љубовна Ткаенина Декоративна Перница, Црвена, 14hx14w, разнобојна
zoom_in

Богатствата на каролина CK5825PW Кипар Пудлица Љубовна Ткаенина Декоративна Перница, Црвена, 14hx14w, разнобојна

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Богатствата НА каролина CK5825 PW1414 Кипар Пудлица Љубовна Ткаенина Декоративна Перница, Црвена, 14hx14w, Разнобојна Ткаенина Декоративна Перница со раса специфични кипар пудлица уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот на Денот на Вљубените со оваа декоративна Перница За Денот на Вљубените. Оваа Ткаенина Декоративна Перница е од колекцијата Богатства На Каролина Љубовта е. Додадете боја на вашиот еднобоен мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Приближно 14 инчи на 14 инчи измерени од аголот на перницата. 100% полиестер Ткаенина Перница Измама со перница форма. Оваа перница е направена од богатствата на каролина нов материјал кој е ткаен за да биде отпорен на вода. Оваа мека платнена ткаенина може да се користи внатре на каучот или надвор на дворот, тремот или верандата. Ние ја обојуваме ткаенината со бои кои се брзи во боја и изградени за да се справат со времето. Три парчиња ткаенина се зашиени заедно за да се создаде измама, а потоа во внатрешноста на измамата се става полиестерска влошка за да се формира перницата. Перницата е преполнета и ја држи својата форма. И измамата и влошката за перница се направени во Соединетите држави. Сите перници се рачно изработени и може малку да се разликуваат по големина. Оваа Перница е од Каролина Богатства Кучиња категорија на производи. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Избор на купувачи..