• Неодамнешно
Homeo Patio Chaise Lounge со столче за ракави за тревник за за сончање на плажа, сива боја, сива
zoom_in

Homeo Patio Chaise Lounge со столче за ракави за тревник за за сончање на плажа, сива боја, сива

DEN 2879.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Столчињата со 2-ПЦС се поставуваат столчиња за салони се изработени од прашок обложена алуминиум и ткаенина за дишење текстил, која е и трајна и удобна. Може да се постави во затворено или на отворено на кое било место што сакате, како што се плажа, двор, внатрешен двор, базен, канцеларија, канцеларија област за седење или домашна област за седење. Се одликува со прилагодлив дизајн на потпирачот за грб, кој може да се прилагоди од седење до легнување на пет позиции. Ова е добар избор за ваша релаксација, олеснување, спиење и забава. Willе се чувствувате слободно Легнете на дневната соба. Weight 1x Instruction Backrest tilt adjustment : Yes,5 adjustable positions,Maximum Angle 180 degrees, minimum 110 degrees Capacity Of People/one chair 1 Durability Rust Resistant;Stain Resistant;Weather Resistant Supplier Intended Use Residential Use Completely constructed of powder coated Aluminum frame, this lounge chair Обезбедува неговата издржливост и доказ за 'рѓа . максималниот капацитет на тежината е 260 фунти. Користејќи удобна ткаенина за дишење текстил, издржлива, лесна за чистење . Што се однесува до прилагодливиот грб (5 позиции за лежење), можете да го промените грбот во положбата што ја сакате.

Избор на купувачи..