• Неодамнешно
Глонме Женски Фустан Со Качулка Во Пуловер Спојување Фустан Замав Со Долги Ракави Секојдневен Мини Фустан
zoom_in

Глонме Женски Фустан Со Качулка Во Пуловер Спојување Фустан Замав Со Долги Ракави Секојдневен Мини Фустан

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис : . Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Жени 2 Во 1 Пуловер Фустан Спојување Долги Ракави Мини Фустани Лабава Повик Над Коленото Должина Фустани. Тип На Шема : Зашиени, Спојување. Боја : Каки, Светло Сина, Розова, Темна Каки(Опционално). Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 65% Памук, 35% Полиестер. Деколте : Со Качулка. Должина На Фустан : Мини. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Сезона : umn, Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. Карактеристики : . 1. Фустан со долги ракави кој дава дополнителен мек допир, врвна ткаенина, истегнување и богат материјал за дополнителна удобност. 2. Носете го овој фустан за секоја пригода, работа, бизнис или секојдневно што дава опуштено вклопување. Суштински фустан заumn, зима и прилики. 3. Модерен стил ве прави секси и привлечни во толпата. 4. Едноставен, разноврсен дизајн го прави овој фустан совршен за секојдневно. Содржина На Пакетот : . 1 х Фустан (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Зашиен Фустан Есенски Дуксер Фустан 2 Во 1 Пуловер Фустан Со Качулка. Материјал-65%Памук, 35%Полиестер. Ткаенината е мека и издржлива, удобна за вашата кожа. Дизајн-Секојдневен фустан со пуловер 2 во 1 со качулка, тој е елегантен и топол. Повод-Едноставен и природен дизајн го прави овој резервоар за туника совршен за работа, секојдневна, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина.

Избор на купувачи..