• Неодамнешно
Карат Во Карати 14к Жолто Злато # Нана Во Срце Приврзок Шарм СО 14к Жолто Злато Лесен Ѓердан со Синџир од Јаже 16
zoom_in

Карат Во Карати 14к Жолто Злато Нана Во Срце Приврзок Шарм СО 14к Жолто Злато Лесен Ѓердан со Синџир од Јаже 16

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

14к Жолто Злато #1 Нана Во Срцев Шарм (20,8 мм Х 17,1 мм) СО 14к Жолто Злато Ланец Со Мала Тежина Од Јаже 16 " Спакувано во торбичка за подароци од органза. Направете изјава со класичен Сребрен, Бел Или Розово Златен Шарм или Приврзок. Означете го вашиот изглед со полиран златен или сребрен приврзок или шарм Од Карат Во Карати. 14к Жолто Злато. 14к Жолто Злато Јаже синџир 16" 0,7 мм Ширина. 0,96 (Просечна Грам Тежина).

Избор на купувачи..