• Неодамнешно
Машки Перформанси Маица Пакет
zoom_in

Машки Перформанси Маица Пакет

DEN 302.40

Количина на стоки
check Достапно на барање

100% плетена полиестерска маичка; етикета за пренос на топлина; aqua FX ® за својства на фитил; freshcare ® за антимикробни својства; двојно игла ? ракави и долниот раб; ребро плете ? јака (без врвен бод); Гилдан Машки Перформанси Маица 2 Пакет.

Избор на купувачи..