• Неодамнешно
Логорт 14К Бело злато NHL Logoart Philadelphia Flyers среден приврзок
zoom_in

Логорт 14К Бело злато NHL Logoart Philadelphia Flyers среден приврзок

DEN 7987.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дозволете им на сите да знаат за кого ќе навивате на следната голема игра со оваа прекрасна, NHL, Филаделфија Флаери со среден приврзок. Овој приврзок е внимателно направен од 14 карат бело злато со прецизност. Овој приврзок за лого се одликува со детално, детално извршено лого на тимот, што е сигурно да привлече внимание. Метална тежина : 2,91 грама. Ласерски дизајн. Тип на накит : Добро. Тип на приврзоци : NHL Филаделфија Флаери. Врска со димензии на кауција : 23мм.

Избор на купувачи..