• Неодамнешно
Зелена Креативна - 45ХИД 830 277В ЕКС39 Р Омни Насочен Поплава КРИЕШЕ Замена ПРЕДВОДЕНА Сијалица
zoom_in

Зелена Креативна - 45ХИД 830 277В ЕКС39 Р Омни Насочен Поплава КРИЕШЕ Замена ПРЕДВОДЕНА Сијалица

DEN 399.52

Количина на стоки
check Достапно на барање

45 Вати - 100/277 волт - Кочан Од пченка - Исклучителна Магнатска Завртка (ЕКС39) База-3.000 К-Природен Бел-Сеопфатен-Бајпас Од Баласт-Директна Зелена Креативна ЛЕД Сијалица Зелена Креативна 57938-45ХИД/830/277В/ЕК39/Р Омни Насочен Поплава КРИЕШЕ ЗАМЕНА ПРЕДВОДЕНА Сијалица.

Избор на купувачи..