• Неодамнешно
Женска Маица Со Пруги Со Долг Ракав Кружен Врат Тенок Фит Секси Fall И Зима
zoom_in

Женска Маица Со Пруги Со Долг Ракав Кружен Врат Тенок Фит Секси Fall И Зима

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Лакози Жените Лента Маица Долг Ракав Круг Вратот Тенок Одговара Секси Fall И Зима. Материјал : 75,0% Полиестер 20,0% Памук 5,0% Спандекс. Големина : S /M /L /XL /2 XL. Шема : Цветни печати. Карактеристика : Лента,Тркалезен Врат . Повод : Датум Ноќи/Одмор/Повик На Отворено/Матурска/Коктел/Ноќ Надвор/Родендени/Вечера Еве Бесконечност Бренд Облека. Ние Сме Посветени На Модерна, Удобна И Висококвалитетна Облека И Обезбедуваме Топли, Искрени И Професионални Услуги За Секој Клиент. Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас, И Ви Посакувам Среќен Шопинг. Изработени Од Лесна, Дише, Топла, Мека И Удобна Ткаенина. Обична Повеќебојна Маица Со Пруги Погодна За Aut,Зима.Одлично За Училиште,Одмор,Улична Облека, Секојдневно Носење.Може Да Се Спари Со Фармерки Или Нозе И Потпетици/Чизми ,Ќе Ве Стопли И Мода Во Студените Денови.

Избор на купувачи..