• Неодамнешно
Кабинет за Складирање што може да се заклучи За Огледало За Накит, Опремен Со Огледало За Шминка, 4-слојна Полица, Фиоки и Сини Led Светла
zoom_in

Кабинет за Складирање што може да се заклучи За Огледало За Накит, Опремен Со Огледало За Шминка, 4-слојна Полица, Фиоки и Сини

DEN 2015.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики : . 1. АВТОМАТСКИ ПРЕДВОДЕНИ светла. 2. Огледало без целосна должина. 3. Ѕид врата монтирани дизајн. 4. Различни и убави модели. 5. Практично и практично. Спецификации : . 1. Рамка Материјал : МДФ. 2. Огледало Материјал : Стакло. 3. Боја : Бела. 4. Вкупни Димензии : (14,6 x 3,9 x 42,5) / (37 x 10 x 108) см (L x w x h). Забелешка : . 1.Кога ја примате стоката, ве молиме потврдете го производот според списокот со упатства. Откако ќе најдете Помалку парчиња, ве молиме наведете релевантни слики за да не контактирате. Ние ќе се справиме со тоа во времето. 2.Ве молиме инсталирајте ја стоката со упатството за употреба. 3.It се препорачува инсталацијата да не биде премногу тесна за лесно прилагодување. Откако ќе се инсталира структурата, зацврстете го интерфејсот за поголема стабилност. Пакетот Вклучува : . 1 х Кабинет За Накит. 1 х Инструкции. 2 х Виси Куки. 1 х Пакет Додатоци. 2 х Клуч 1. АВТОМАТСКИ ПРЕДВОДЕНИ светла. 2. Огледало без целосна должина. 3. Ѕид врата монтирани дизајн. 4. Различни и убави модели. 5. Практично и практично.

Избор на купувачи..