• Неодамнешно
Женски Фустан Без Ракави Забава Секојдневен Летен Мини Фустан
zoom_in

Женски Фустан Без Ракави Забава Секојдневен Летен Мини Фустан

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Памучни Бои : Црна, Бела, Должина На Беж Ракав : Деколте Без Ракави : О-Дезен На Вратот : Цврста Боја : Синџир На Брава До Колена : Копчиња на Задната Дебелина : Тиндекорација : Странични Џебови Стил : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Лето, Есенска Пригода : Семејство, Забава, Свадба, празничен Пакет вклучен : 1 облечи Внимание : . 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам. 2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите. 3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.

Избор на купувачи..