• Неодамнешно
Centon OTM Монограм Кожа Торба Таг Инверзна Црна Графит Q TAGV1BLK-M06G-Q
zoom_in

Centon OTM Монограм Кожа Торба Таг Инверзна Црна Графит Q TAGV1BLK-M06G-Q

DEN 111.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Монограмирана црна кожна торба која му помага на вашиот багаж да се издвојува од пакетот.Ознаката Centon monogram торба има задебелен дизајн кој го персонализира вашиот багаж.* Црна и графит • • Компатибилен со сите видови кеси.• Писмо П дизајн.* Дизајн : има инверзен графит П дизајн за уникатен изглед • * Овој производ е произведен од сертифициран WBE (бизнис во сопственост на жени) • • Овој производ е произведен од сертифициран СБЕ (мало деловно претпријатие).* Продадени како 1 секој. Продадени како 1 Секој. Црна и графит. Овој производ е произведен од сертифициран WBE (бизнис во сопственост на жени). Компатибилен со сите видови кеси. Овој производ е произведен од сертифициран СБЕ (мало деловно претпријатие). Писмо П дизајн. Дизајн : има инверзен графит П дизајн за уникатен изглед.

Избор на купувачи..