• Неодамнешно
Одеерби Кардиган За Жени Контрастно Печатење Со Долги Ракави Кошула Со Еднократни Гради Врвна Нане Зелена
zoom_in

Одеерби Кардиган За Жени Контрастно Печатење Со Долги Ракави Кошула Со Еднократни Гради Врвна Нане Зелена

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Лента Контраст Печатење Долг Ракав Кардиган Една Гради Кошула Долг Ракав Ревер Врвот / Shirt Features : 1.It изработен е од квалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Модата, рачниот дизајн ве прават попривлечни.3.Добро дизајниран, опуштен, ве прави попривлечни.4.Удобно и опуштено, така што ќе носите поудобно.5.Одлично За Улица, дневно, забава, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Цврст Стил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : долги ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Блузи Со Големина На Табела : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 Биста : 100см/41.34 "Ракав : 60см/24.02 " Должина : 69см/27.17". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 105см/39.37 "Ракав : 61м/23.62 " Должина : 70см/27.56". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 62см/24.41 " Должина : 71см/27.95". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 40 Биста : 115см/45.28 "Ракав : 63см/24.80 " Должина : 72см/28.35". Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 42 Биста : 120cm/47.24 "Ракав : 64cm/25.20" Должина : 73cm/28.74 " Намалена Кардиган За Жени Лента Контраст Печатење Долг Ракав Една Гради Кошула Ревер Врвот Нане Зелена. Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс. Силно предлагаме прво да ги направите мерењата на вашето тело, а потоа да се повикате на нашата табела со големини пред нарачката. Посакувам да имате среќен шопинг време!. Испорачани во рок од 48 часа, испорака во 7-15 дена, може да пристигне порано. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Имајте убав ден!.

Избор на купувачи..