• Неодамнешно
Портокал Машка Долна Облека Машка Мода Ретро Триаголен Печатен Низок Струк
zoom_in

Портокал Машка Долна Облека Машка Мода Ретро Триаголен Печатен Низок Струк

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Машка Мода Ретро Триаголна Печатена Долна Облека со Низок Струк специфики : Сезона : Сите сезони пол : Менокација : Дневен Стил : Мода И рекреативен материјал : Полиестер И Спандекс Тип На Шема : Печатена Должина : Кратка Облека : Одговара За големинакарактеристики : € Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно ткаење.Одлични карактеристики : Модниот дизајн ве прави попривлечни.●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка. ●Натпревар}Машките панталони лесно се совпаѓаат со џемпери, палта, џемпери, кошули и друга облека.●Прилики}Машките панталони се одличен избор за работа, одмор, состанок, забава и секојдневно носење.Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Долна Облека Портокал. Модал. ХХЛ. Сезона : Сите сезони пол : Менокација : Дневен Стил : Мода и слободно време материјал : Полиестер И Спандекс Тип На Шема : Печатени. Должина : Кратка Облека : Погодна за големина .. тоа е направено од висококвалитетни материјали, доволно издржливи за вашиот дневен ткаат.Одлични карактеристики : Модниот дизајн ве прави попривлечни. Машка Мода Ретро Триаголна Печатена Долна Облека со Низок Струкспецифики на Предметот : + Големина Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да нарачате. ●Натпревар}Машките панталони лесно се совпаѓаат со џемпери, палта, џемпери, кошули и друга облека.●Прилики}Машките панталони се одличен избор за работа, одмор, состанок, забава и секојдневно носење.Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Долна Облека. боксери за мажи, машки боксерски гаќи. боксерски гаќи за машки пакет,машки боксерски гаќи.

Избор на купувачи..