• Неодамнешно
Луријар Сатен Женски Ракавици Долга Еднобојна Должина На Лактот Фенси Фустан Свадба Матурска Денот На Вљубените Додаток
zoom_in

Луријар Сатен Женски Ракавици Долга Еднобојна Должина На Лактот Фенси Фустан Свадба Матурска Денот На Вљубените Додаток

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој елегантен гроздобер стил долга сатенска ракавица. Класичен стил, различни бои за да изберете. Опис На Производот. 1. Сатенските ракавици се совршен додаток што одговара на облеката со размавта. 2. Ракавиците се изработени од сатенски и еластични ткаенини, издржливи, мазни и удобни. 3. Една големина најдобро одговара бидејќи користи висококвалитетна сатенска ткаенина со малку истегнување. Атрибут На Производот. Материјал : Сатен . Тип : Ракавици. Стил : Едноставен. Облик : Геометрија. Пакет : 1 Пар Ракавици. Топло Потсетување. 1. Ве молиме запомнете дека поради ефектите на осветлување, поставките за осветленост / контраст на мониторот / итн, ќе има некои мали разлики во бојата на сликите и вистинските ставки. Измерени со рака, можни се отстапувања од 1-2 см. 2. Ве молиме оставете ни порака ако имате какви било прашања. Ние ќе ви одговориме и ќе ви ја понудиме нашата најдобра услуга. Материјал-ракавиците се висококвалитетен сатен за истегнување. Мазна, лесна, дише и удобна. Флексибилност, една големина најдобро одговара. Елегантен дизајн-долгите сатенски ракавици во ретро стил се поелегантни и полни со луксузен и шармантен шарм, правејќи секој фустан да изгледа елегантно и секси. Исклучителен подарок - оваа ракавица е идеален подарок за девојки и дами на забави со фенси фустани или какви било други свечени прилики. Тоа ќе ви помогне да им ги искажете своите најдобри желби. Повеќе бои-ракавиците се достапни во различни бои без никакви комплицирани дезени. Ретро стилот на ракавиците го олеснува усогласувањето со различните стилови на облека. Лесно се совпаѓа - овие класични дами сатенски ракавици, со додатоци во ретро стил, фустани и Костими за Ноќта на Вештерките, се лесни и практични.

Избор на купувачи..