• Неодамнешно
Виада Женски Секојдневни Фустани Моден Завој Преклопен Половина Ракав Каузален Цветен Мини Фустан Со Цврста Боја
zoom_in

Виада Женски Секојдневни Фустани Моден Завој Преклопен Половина Ракав Каузален Цветен Мини Фустан Со Цврста Боја

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Модни Жени Завој Преклопете Половина Ракав Каузална Цветна Еднобојна Мини Фустанкарактеристики : 1. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Материјал : Полиестер. Формални/Секојдневни Прилики : Полуформален Мини Фустан совршен за секоја пригода во сите сезони, секојдневно секојдневно, деловно работно носење;клуб,коктел,вечер,шопинг,кампување,одмор,плажа,облека за одмор; забава во базен, свадбен гостин, состаноци, облека за дипломирање. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 78-94см/30.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.може да добиете два тотално различни изгледи,Ако претпочитате повеќе секси изглед, можете да го носите како фустан надвор од рамената.01 "Половината : 72см/28.

Избор на купувачи..