• Неодамнешно
Лутема Проектор Замена Светилка Со Домување Сијалица За Sanyo PLC-XW55
zoom_in

Лутема Проектор Замена Светилка Со Домување Сијалица За Sanyo PLC-XW55

DEN 2562.24

Количина на стоки
check Достапно на барање

Лутема За Sanyo PLC-XW55 замена светилка само или со домување. Нашите Светилки За Решенија За Економија се произведени во Северна Америка и обезбедуваат слична издржливост, квалитет и илустративно искуство како и вашето оригинално. Ние сме исто така овластен дистрибутер За филипс, Осрам и многу други производители на светилки. Броеви на делови : PLC-XW55 Произведени од MI Технологии, Inc. - водечки производител на индустриски Светилки За Проекција во Северна Америка. Партнери : САЛАДИН-XW55, Броеви На Модели : . Овој производ доаѓа со 180 Ден Гаранција ОД Ми Технологии, Ад.

Избор на купувачи..