• Неодамнешно
жените животински печатени круг вратот краток ракав врвот маица кошула за жени повик лето брзо сува маица жени
zoom_in

жените животински печатени круг вратот краток ракав врвот маица кошула за жени повик лето брзо сува маица жени

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Растеглив Многу Мек Лесен Дише И Удобентунички Џеб Лабаво вклопување Со Цврста Боја Тркалезен Врат Долг Или Краток Ракав Странично Секојдневно / Патување/ Дома / Одмор/ Шопинг/ Улица/ Забава/ На Отворено Во Пролет Fall И Зима лесно се комбинираат со фармерки слаби фармерки хеланки шорцеви. Дами Долги Ракави Маици Големина табела : . Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 17.5 см/6.89" Должина : 63см/24.80"Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 100см/39.37" Рамо : 45см/17.72" Ракав : 18см/7.09" Должина : 65см/25.59"големина : л Сад : 8 еу : 38 биста : 104см/40.94" рамо : 46см/18.11" ракав : 18.5 см/7.28" должина : 67см/26.38"големина : Xl сад : 10 еу : 40 биста : 108см/42.52" рамо : 47см/18.50" ракав : 19см/7.48" ДОЛЖИНА : 69см/27.17"големина : ххл сад : 12 еу : 42 биста : 112см/44.09" рамо : 48см/18.90" ракав : 20.5 СМ/8.07" должина : 71см/27.95" Женски Врвови. сетови за вежбање за жени. спортски градници за жени.

Избор на купувачи..