• Неодамнешно
Фарфи Елка Дрвени Висечки Орнаменти Божиќ Партија Креативно Писмо Боја Приврзок
zoom_in

Фарфи Елка Дрвени Висечки Орнаменти Божиќ Партија Креативно Писмо Боја Приврзок

DEN 175.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Спецификации : . Изработен од природен дрвен материјал, лесен, издржлив, без мирис и еколошки. Дрвениот приврзок е во боја на дрво, двете страни се изшкуркани до мазна завршница. Секој дрвен украс доаѓа со канап за лесно да ги обесувате. Мода и симпатична божиќ тема дизајн, што го прави среќа и радост на вашите семејства да го прослават Божиќ. Одлично за закачување На Елката, ѕидот, вратата, прозорецот или вратата, оградата, украсите на каминот. Тоа е одличен додаток На Божиќните орнаменти во сезоната на празници. Име На Предметот : Божиќен Приврзок. Материјал : Дрво. Карактеристики : Исклучителна Изработка, Додадете Празничен Допир, Лесен за употреба. Апликации : Божиќ, Забава, Фестивал, Празник. Големина : 22,5 см х 13см/8,86 "х 5,12" (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Божиќен Приврзок Изработен од природен дрвен материјал, лесен, издржлив, без мирис и еколошки. Дрвениот приврзок е во боја на дрво, двете страни се изшкуркани до мазна завршница. Секој дрвен украс доаѓа со канап за лесно да ги обесувате. Мода и симпатична божиќ тема дизајн, што го прави среќа и радост на вашите семејства да го прослават Божиќ. Одлично за закачување На Елката, ѕидот, вратата, прозорецот или вратата, оградата, украсите на каминот. Неговиот одличен додаток На Божиќните украси во сезоната на празници.

Избор на купувачи..