• Неодамнешно
Јубатуо Женски Ноќта На Вештерките Печати Неправилен Кардиган Со Три четвртини Ракави Со Џебни Јакни Палта За Жени Жолта 2xl
zoom_in

Јубатуо Женски Ноќта На Вештерките Печати Неправилен Кардиган Со Три четвртини Ракави Со Џебни Јакни Палта За Жени Жолта 2xl

DEN 399.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Продавницата јубатуо е посветена да им обезбеди На клиентите висококвалитетни, удобни, модерни, висококвалитетни и ефтини производи за облека, за да ви обезбеди најудобно искуство за купување. Кликнете овде за да откриете подостапни производи За облека Јубатуоженски Принт За Ноќта на Вештерките Неправилен Кардиган Со Три четвртини Ракави со Џебна Јакна Карактеристики : Печатен, Мек, Удобен и Секојдневен.Добро за работа и викенд, облечете се нагоре или надолу. Совршен избор за сите сезони.Моден дизајн, Сосема Нов, квалитетен!Сезона : Aut, Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатена Должина : Кратка Дебелина На Ракавот : Стандардно, дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 cmattence plz : Ако имате прекумерна тежина, препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : Табела Со Врвна Големина ОД 1 ПАРЧЕ : Материјал : 95%Полиестер, 5% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : 2 XL. Одговара : Опуштено. Ракави : 3/4 Ракав. Деколте : Кардиган Вратот. Џеб : со Џеб. Затворање : Кардиган. Карактеристики : Палта За Жени; Кардиган За Жени; Јакни за Жени.

Избор на купувачи..