• Неодамнешно
Фустани За Летни Портокалови Полиестерски Жени Секојдневен Цврст Фустан О-Вратот Долг Ракав Неправилен Лабав Долг Фустан Хххл
zoom_in

Фустани За Летни Портокалови Полиестерски Жени Секојдневен Цврст Фустан О-Вратот Долг Ракав Неправилен Лабав Долг Фустан Хххл

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Должина на ракавот : Долги Ракависпецијален Ракав/о-врат/неправилен дизајн На Спојување Тип На шема : Цврста Должина : Долг Деколте : о-декстил : Дневно/Секојдневно/Плажа изработена е од висококвалитетни материјали, издржливи за секојдневно носење!Сезона : Пролет/Лето /all Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Што добивате : 1 Х Облекувањематеријал : Полиестерсилуета : Лабава Декорација : Хемгендер : Жени Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет можете да ја облечете или да ја одржувате лежерна.Одличен лесен фустан за носење низ куќата или излегување на обична вечера или прошетка на плажа, исто така, смачкајте го со фенси накит за да го направите работен фустан. Летниот Фустан Со Цветен Принт Е Женски Романтичен Сон, Во Толку Убаво Време, Треба Да Го Носите, Печатењето Е Ретро И Прекрасно, А Бојата Е Прекрасна И Елегантна, Изгледа Многу Убаво И Убаво, Меко, Удобно И Воздушно За Жешките Летни И Влажни Денови, Само Верувајте Ми, Кога Ќе Го Носите Овој Фустан Ќе Привлечете Поголемо Внимание. Фустани за жени 2023 година, совршени за секојдневно секојдневно носење, забава, клуб, работа, канцеларија, бизнис, одмор, плажа итн. Одлична Цена : пријателската и конкурентна цена На Ткаенината ви дава производ вреден за купување. Ве молиме имајте предвид дека постојат мали разлики во бојата и големината поради некои неодоливи фактори.

Избор на купувачи..