• Неодамнешно
Маица за вратот на времето за време на времето и Tru
zoom_in

Маица за вратот на времето за време на времето и Tru

DEN 159.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Слоеви или самостојно, ќе го сакате стилот и удобноста на времето и лажичката на вратот на Tru. Лесен за носење и лесен за убов. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. полу-опремена. Деколте за лажичка; Стајлинг на пуловер. Машина за перење. Увезени. Mirtенска маица со маичка од време и Тру.

Избор на купувачи..