• Неодамнешно
Детски Девојки Фенси Виолетова Вештерка Се Облекуваат Костими За Ноќта На Вештерките Поставени за Деца од 3-13 ГОДИНИ
zoom_in

Детски Девојки Фенси Виолетова Вештерка Се Облекуваат Костими За Ноќта На Вештерките Поставени за Деца од 3-13 ГОДИНИ

DEN 559.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Мало Мало Големо Дете Девојки Фенси Облечи Злобна Вештерка И Вештерки Шапка (Лента за Глава) 2 ПАРЧИЊА Сет Костими За Ноќта на Вештерките(метла не е вклучена) Совршен За Забава За Ноќта на Вештерките, Пурим, Училишни Претстави и Преправање Игра. Материјал : Чипка Мрежа, Полиестер, Сатен. Боја : Портокалова, Виолетова. Возраст : 3-13 години, 6 големина на располагање. Стил : постојат 4 видови на вештерки костими се во располагање,. #А-чипка краток ракав портокалова/црна вештерка фустан+шапка. #Б-крило долг виолетова вештерка фустан+шапка. #Ц-чипка краток ракав пурпурна вештерка фустан+шапка. #Д-лилјак крило виолетова вештерка фустан+лента за глава. Забелешка : . 1 инч=2,54 см. 1.Ве молиме дозволете 2-3 см грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. 2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не го одразува вистинскиот. Миење Раце Само. Ткаенина со мала еластичност, мека и удобна. Костимот за вештерки вклучува фустан, капа(лента за раце). Здолништето е дизајнирано со чипка газа здолниште за зголемување на меки чувство. Одлично за преправање игра, сценски настапи, забави со костими, Ноќта на Вештерките и многу повеќе. Бајка Дете Делукс Вештерка Костим Во Собата. Вклучува Соодветна Капа На Вештерка и Фустан Со Целосно Здолниште. Симпатична Вештерка Костим За Мали Девојчиња, Мали Девојчиња И Големи Девојки. Супер Вредност Пакет За Играње Улоги. Совршен За Забави За Облекување На Ноќта На Вештерките, Забави На Тема Вештерки Од Бајките, Детски Костим За Вештерки, Симпатична Вештерка, Костими За Вештерки За Девојчиња, Костими Од Бајките За Девојчиња, Добар Костим За Вештерки За Девојчиња, Костим За Ноќта на Вештерките Облечи, Играње Улоги На Вештерки од Бајките, Активност, Секојдневна Игра и Многу Повеќе!.

Избор на купувачи..